Mercedes-Benz E320

3 500 EUR

Shitet nga: OKAZION Mercedes-Benz 01 Gush 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 320
Mercedes Benz E Class 320 Avangard,makina esht ne gjendje shum te mir si nga ana motorrike e xhenerike dhe nga ajo estetike,taksa siguracion te prera deri ne prill 2020,Cmimi 3500€ OKAZION i pa diskutueshem,vetem telefonata serioze 0683291861
OKAZION Mercedes-Benz
0683291861
Leaflet
Në fillim