Mercedes Benz E320 EVO BLUETEC -09

0 EUR

Shitet nga: Toni 15 Sht 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Kukës
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 320
Shitet Mercedes Benz E320 Bluetec EVO Avantgarde vitprodhim tetor te 2009.Makina eshte e ardhur nga gjermania dhe ka 150 000 KM te kaluara me liber servisi.Ngjyra e zeze-Tapiceri te zeze shume e paster pa gervishtje-Disqe alumini 17 me goma 90%te reja-Sensore shiu,drite dhe parkimi-Kompjuter bordi te modelit te fundit te Evos me Memory Card/CD/Radio/Aux/Navigator etj-Pasqyra me palosje-Shpejtesi tempomat-Pilot automat-Clima tronik-Airbag/Abies/Esp-Perde origjinale-Sistem Mbyllje qendrore te integruar-Makina ka dy celsa origjinale te fabrikes-E paaksidentuar dhe ka pasur vetem nje pronare. Makina eshte me targa shqipetare dhe te gjitha dokumentat dhe siguracion deri ne maj te 2019.Vaj dhe filtra te sapo nderruara.Nuk e kap taksa e lluksit.Makina eshte ne gjendje te shkelqyer dhe e gatshme per cdo lloj prove.
Leaflet
Në fillim