OKAZION SHITET-EVO-E320CDI 2007 -8.300EURO

Shitet nga: Arbri Sot 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 300 EUR   9 800 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 320
SHITET OKAZION Mercedes Benz EVO E320 CDI, nafte, Viti 2007, kamio Automatike(tiptronik), 230.000 km origjinale, perde anesore origjinale, baxha xhami, makines i eshte ber cdo sherbim ne kohe dhe nga Mercedes Benz cdo gje origjinale. Makina shitet me garanci. Cmimi 8.300EURO i diskutieshem ( makine personale)
Tel: 0694049449
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim