Mercedes E320cdi 4matic avantgarde/nderrohet ML

Shitet nga: ALBAN Sot 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 500 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 320
E 320 CDI 4MATIC AVANTGARDE 4X4 me amortizator
.cilindrata 2987cc..
viti prodhimit 12/2008(pa taks lluksi)
-disqe origjinale te evo 17
-makina ka autohold
-ka ardh nga italia CHIETTI (pescara)
-larse dritash AUTOMAT
-sensor shiu
-telefon orgjinal mercedes
-sallon meshin e zez shum e mirmbajtur
-sensor para mbas
-drita qe shkojn sipas timonit
-pasqyra me palosje
-sport-comfort-manual
-vajrat dhe filtrat te nderruara+cambio
-kur ndiztet tregon AMG tek bordi
-ka navi tmadh
-dhe harten e shqiperis gjithashtu
-ferrota para pas te nderruara
-BATERI ORGINAL MERCEDES AGM VENDOSUR NE ITALY
TAKSA+SIGURACION(MINIKASKO)
TE PAGUARA+
KOLAUDIMI DERI ME QERSHOR 2020.....
...4 GOMA T REJA 245/45R17 Matador 2019..SAPO VENDOSURA 100%
ME AMORTIZATOR JO JASTEK AJRI...
MUND TA KONTROLLONI KU TE DESHIRONi...mundesi nderrimi me ML320/350-09+DIFERENC..DISKUTUESHEM, . . . micubishi Mercedes a class clas a160 a170 a200 a150 b200 b180 bmw ford opel renault peugeot citroen hyundai toyota jaris yaris auris avensis corolla tojota honda nissan jaguar sier siera cosvorth cosworth seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoochrysler dodge alfa golf 3 golf 4 passat bora audi a2 audi a3 audi a4 audi a5 audi a6 audi a7 audi a8 mercedes a mercedes b mercedes c mercedese mercedes s mercedes ml bmw 318 bmw 320 mondeo focus fiesta vectra astra signum corsa meriva laguna megane vel satis velsatis clio peugeot 206peugeot 307 peugeot 406 peugeot 407 peugeot 607 citroen c1 citroen c2 citroen c3 citroen c4 citroen c5 citroen c6 picasso xsatina saxo elantra camry land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type aleta ibiza cordoba leon octavia superb fabia lacetti aveo nubira alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa romeo 155 mazda sfi opel cadet sfi opel vectra sfi honda crx civic daewo citroen ax citroen zx citroen bx citroen saxo volvo 460 volvo 440 bmw 318 bmw 32audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY VOLKSWAGEN 180 C200 C270 C 220 E200 E220 BMW, GOLF, AUDI, MERZEDES ALFA ROMEO, OPEL, ASTRA, KADET, BMW X3, BMW X5, BMW X6 toyota jaris tojota jaris toyota yaris e220 e
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim