Mercedes E320 CDI -05

6 300 EUR

Shitet nga: Erald 24 Mar 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 28 330 LEK / muaj

From
Store
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 320
Shitet 211Avangard viti 2005 .
Makina eshte ne gjendje perfekte xhenerike e motorrike te gjitha sherbimet te bera ne kohe.
Sallon ngjyr bezh shume i bukur dhe shum i mbajtur.Ekran i madh .
Makina ka 250.000 km te sajat te pa prekura.
Letra te prera der ne shkurt te 2017.
Goma te reja.
Cmimi 6300 euro i diskutueshem.
Leaflet
Në fillim