Okazion

5 000 EUR

Shitet nga: Xhulio 07 Pri 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Kafe
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
E 320
Makine eshte me gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike Letrat te paguara deri ne dhjetor. Shitet per arsye emigrimi cmim i diskutuar 5000 ero
Leaflet
Në fillim