Okazion

5 000 EUR

Shitet nga: Erioni 03 Pri 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
E 320
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Sherbimet e bera te gjitha. Shitet per arsye emigrimi cmimi 5000 ero i diskutushem
Leaflet
Në fillim