Mercedes-Benz E 300

15 700 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Andi 02 Mar 12:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 300
Mercedes-Benz E 300 viti 2011 AMG Edition fabrike kambio automatike sensore parkimi sedilje lekure disajne navigatore te madhe drita bexenon 170
000 km ORIGJINALE !!!!! dogane dhe tvsh te paguar e sapo ardhur nga Gjermania 🇩🇪🚘🇩🇪🚖🇩🇪
Andi
Makina te importuara nga gjernania ne gjendje perfekte.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
durres Tregoje në hartë
0695656636
Leaflet
E 300 BLUEFFICENCY BLUETEC 23 900 EUR
Mercedes-Benz C 220 avandgarde 9 500 EUR
NISSAN NEVARA PICKUP 10 800 EUR
Mercedes- Benz E 250 CDI AVANDGARD 14 700 EUR
Në fillim