Mercedez Benz E280 4matic

6 500 EUR

8 000 EUR

Shitet nga: Edi 02 Dhj 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 29 230 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 280
Mercedez E 280 4 Matic viti prodhimit 2006, look dhe tapiceri 2009 e modifukuar ne Gjermani.
Motori v6 pa taks lluksi,model EVO Avangarde look 2009,sherbime te gjitha te kryera ( vaj filtra motori dhe kambio, gomina amortizator etj ) karoceria 5 porta ngjyre gri model EVO xhama te zinje ,Disqe alumin me Goma te reja, kambio automat sistema 4x4 elektronik ,salloni lekure e zeze shume e paster,ska nevoj per asnje sherbim, taksa deri 25 shtator 2020. cmimi 8000 euro. Mundesi nderimi me makine me te re.
Në fillim