Mercedes E280 dizel

4 700 EUR

5 500 EUR

Shitet nga: Armand 19 Sht 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 280
Mercedes Benz W211,
E280 CDI,
Viti prodhimit 2005,
Nafte,
Komanda ne timon,
Pilot automatik,
Sensor shiu,
Sensor dritash,
Dritat Xenon,
Klima ne 4 zona,
Sedilje (lekure dhe cope) elektrike me ngrohje,
Sediljet mbrapa te levizshme dhe te pershtatshme per femijet - origjinale,
Perde origjinale,
Sensor parkimi para dhe mbrapa,
Goma te reja,
Gjendje teknike shume te mire.
Te gjitha serviset dhe historiku jane bere ne servise te Mercedes Benz,
Nje pronar,
Letrat dhe taksat deri shator 2021 (sapo bërë)

Cmimi : 4700 Euro i diskutueshëm
Leaflet
Në fillim