Mercedes Benz E class 280 EVO

7 700 EUR

Shitet nga: Dit Dje 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 280
Sedilje lekure dhe cope me ngrohje, ekran navi, aux , pilot automatik, larese feneresh, fener xeno, bixeno, gomat ne gjendje shume te mire.
Makina eshte ne gjendje shume te mire si nga jasht dhe nga brenda, me te gjitha sherbimet e bera, e gatshme per kontroll dhe cdo lloj prove. Çmimi i diskutueshem.
Leaflet
Në fillim