Evo

7 400 EUR

Shitet nga: Evo 11 Korr 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 280
Shitet mercedes benz E 280 avangarde , kamjo autamtike , disel , viti dhjetor 2006 km 259 mij me garanci te plot dhe me liber servisi . I sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar . Makina ka sedile lekure me ngrohje navigator xenon bi xenon etj , Makina esht ne super gjendje e gatshme per cdo prov . Nr 0695551505
Leaflet
Në fillim