E clas okazion

4 999 EUR

Shitet nga: Bimi Sk 13 Gush 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 280
📂Marka :Mecedez Benz Evo
📂Viti prodhimi:2006
📂Kambio:Automat
📂Motorr:2.8
📂Cmimi: 4999
📂Nr Cel :0692926405
Kamio automat
Navigator te madh funksional Radio cd
Makines i jan ber te gjitha sherbimet ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike
Vaj filtra te sapo kryera dhe letra per nje vit
Bagazhier 6CD
Aux
Clima bizonale
Sensor parkimi
Sensor shiu
Xhama te zinj me garanci 3 vjet
Pranohen ndrrime
Bimi Sk
0692926405
Leaflet
Në fillim