Mercedes-benz E280 cdi 2008

Shitet nga: evo Sot 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 35 070 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 800 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 280
Mercedes benz evo 280 cdi 2008
-letra te paguara per 1 vit
-goma 100% te reja
-bater e re
-shum e paster jasht dhe brenda
-shitet per arsye se kam makin tjeter dhe nuk e perdor
-makina eshte e gateshme per cdo lloje prove
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim