Mercedes Benz W211

Shitet nga: Nikolin 11 Nën 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 20 230 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 280
Shitet Mercedes Benz E-Class W211 Shum e paster Motorr i Zi 320 Cdi Kabina 280 Kamie Automatike.. Sallon lekure shum e paster e zez kompjuter bordi komanda ne timon pasqyra me palosje drita Bi-Xeno pilot automatik kilometra origjinale 311 mij te giitha sherbimet e bera ne kohe taksa te sapo prera te vlefshme deri ne dhjetor 2019 siguracioni deri ne maj 2020 makina eshte marr ne gjermani dhe perdoret nga nje person e gatshme per cdo prove.. Çmimi 4500€ pak i diskutueshem Whatsup Tel:0698106582
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim