SUPER OKAZION

6 990 EUR

Shitet nga: ERI 23 Maj 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 280
MERCEDEZ-BENZ AVANGARD
280 NAFT (MOTORR EVO)
SUPER FULL
GOMA T REJA,PANORAM XHAM,XHAMA TE ZI MBRAPA,SENSOR PARKIMI,TAPICERI LEKUR E ZEZ,MBYLLJE QENDORE
SUPER I PASTER
DHE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE,GJENERIKE
GATI PER QDO LLOJ PROVE
Per Me Teper Mund Te Na Ndiqni Ne fb:
Makina Ne Shitje Okazione
Leaflet
Në fillim