SHES/NDERROJ MERCEDES BENZ E CLASS 280 CDI 2005

4 400 EUR

Shitet nga: Alvi Dje 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 19 780 LEK / muaj

From
Store
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 280
SHES MERCEDES BENZ E CLASS 280 CDI AVANTGARDE. VITI PRODHIMIT 2005, ME 319000 KM, LETRA TE PAGUARA DERI NE MAJ 2020,SI GUARACIONI I PAGUAR DERI NE NENTOR 2020. NE GJENDJE TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE, SHERBIME TE SAPO KRYERA VAJ FILTRA DHE XHENERIKE, NAFTE, KAMBIO AUTOMATIKE, TAPICERI LEKURE E ZEZE, FULL OPTION: SENSORE PARKIMI PARA-MBRAPA, NAVIGATOR, CD, KLIMA DY ZONALE, KOMANDA NE TIMON, SENDILJE ELEKTRONIKE, LARJE FENERESH, DRITA KSENO ORIGJINALE, XHAMAT ME REFLEKS BLU, SENSOR DRITASH DHE SHIU, ETJ. SHITET PER ARSYE SEPSE DO TE MARR MAKINE TJETER. CMIMI 4400 EURO I DISKUTUESHEM ( MUND TE BEJME DHE NDONJE NDRRIM ME MAKINE VITI 2005 E LART )
Leaflet
Në fillim