Mercedes Benz E270 CDI automat -00

3 500 EUR

Shitet nga: benz 29 Mar 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 270
Shitet Mercedes Benz E270 CDI, automat, viti prodhimit 2000, ngjyr e zeze, tapiceri lekure gri, me navigator, autopilot, klima, pasqyra me palosje. Makina esht ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike. Cmimi: 3500€ i diskutueshem
Leaflet
Në fillim