Super E270

4 999 EUR

5 999 EUR

Shitet nga: Koli kola 28 Tet 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
E 270
Mercedes-benz E 270
Automatike me t gjitha sherbimet te kryera
Letra sapo paguara.
Sbc e sapo ndruar tek mercedes
Ganxha me buton,sensor para mbrapa origjinal serdilje me levizje memorie ngrofje para mbrapa
Disqe 17 me goma te reja
Makina esht ne gjendje super e paster si nga brenda dhe jasht ska nevoj per asnje lloj sherbimi.shitet ose nderohet
Koli kola
0699202060
Leaflet
Në fillim