Mercedes E270 -04

4 300 EUR

Shitet nga: eri 24 Mar 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 19 330 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 270
makina esht ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike, esht full
Leaflet
Në fillim