Mercedes E class

5 200 EUR

Shitet nga: ggg 27 Maj 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 270
shitet e class 270 ne gjendje shum te mire dhe me 4 goma t reja te sapo vena..makina shitet ose ndrrohet me c klas 220 automat ,ose golf 5 automat ..kontakt vtm wats up 0697636754
Leaflet
Në fillim