Mercedes E 270 cdi

3 599 EUR

3 999 EUR

Shitet nga: ani 30 Maj 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 270
Shitet Mercedez Eclass 270 cdi. viti 2005. timon anglez. makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.
Leaflet
Në fillim