E CLASS 270 2004

6 800 EUR

Shitet nga: aldo 25 Mar 05:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 30 570 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 270
MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTRRIKE ,XHENERIKE. SHUME E PASTER DHE E MBAJTUR .SALLON BEZH LEKURE ,SENSOR DRITASH ,SHIU ,PARKIMI.DRITA KSENO, PASQYRA ANTIVERBUSE ,KLIMA . LETRAT E MAKINES TE SAPO BERA PER NJE VITE DERI NE 25 MARS 2017...ETJ 6800EURO IDISKUTUSHEM
Leaflet
Në fillim