Mercedes benz 2.7 cdi

3 000 EUR

Shitet nga: Mondi 13 Sht 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Sarandë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 270
Shitet mercedes benz viti 2000 shum i mbajtur duket dhe ne foto cmimi me marveshje.
Tag ford mercedes benz opel scania man liebherr
Leaflet
Në fillim