OKAZION !!!

3 800 EUR

4 500 EUR

Shitet nga: Mercedes 08 Dhj 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Peqin
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
E 270
MERCEDES BENZ E270 CDI VITI 2001(full option) 340.000Kilometra Origjinale(perdorur vetem nga nje person)->KAMJO AUTOMATIKE (tip-tronik) ->KOMANDA NE TIMON ->PILOT AUTOMATIK ->SEDILJE LEKURE ELEKTRIKE ME NGROHJE-FTOHJE (fryrje-cfryrje me buton) ->KLIMATRONIK ->NAVIGATOR-BAGAZHIER ME 6 CD ->XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE ->PERDE ORIGJINALE (ulen-ngrihen me buton) ->SENSOR PARKIMI ORIGJINAL PARA-MBRAPA ->ME TE GJITHA SHERBIMET E BERA NE KOHE(nuk ka nevoje per asnje sherbim) ->Letra te sapo paguara per 1vit ->NE GJENDJE SHUME TE MIRE(eshte e gatshme per cfardolloj prove) Cmimi i Diskutueshem.
Mercedes
0698500979
Leaflet
Në fillim