Mercedes-Benz E 270 CDI

Shitet nga: Almir Sot 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 23 380 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 200 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 270
Mercedes-Benz E 270 CDI. Viti 2003. Avantgarde. Look EVO. 267.000km. Kambio automatike. Te gjitha sherbimet e bera vaj filtra gomina ferota, ne gjendje super motorike xhenerike dhe estetike. Disqe 18 me goma te reja plus nje pale disqe 17 rezerve. Xenon B xenon, sedilje me ngrohje, pilot automat. E gatshme per cdo lloj prove. Cmimi i diskutueshem.
0697392009
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim