❌U SHIT❌

1 EUR

3 999 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ARSENI 27 Maj 10:23 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
❌U SHIT❌ 2 600 EUR
OKAZION!!! VW GOLF V 1.9 TDI VITI 2006 3 800 EUR
❌E SHITUR❌ 2 000 EUR
❌U SHIT❌ 4 700 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 270
Mercedes-benz e class 211 270 cdi viti 2004 “version eleganc”
✅:KAMBIO:MANUAL 6+1 MARSHE
✅:VITI:FUNDI 2004
✅:ME LETRA TE PAGUARA.DERI JANAR 2021
✅:MAKINA DISPONON:Disqje alumini me goma 80% e paster ne pamje vizuale,xhama te zi,tapiceri shum te paster lekur ngjyr te zi me sendile me komand elektrike,cd player original me komand ne timon,limitator shpejtesie xhama elektrik,mbyllje qendrore,abs,esp,airbag,pasqyra elektrike dhe antiverbuese,etj.
Na vizitoni ne faqen ton istagram Auto Arseni
✅:CEL0672041404

Kliko

AUTO ARSENI
0672041404
Leaflet
❌U SHIT❌ 13 500 EUR
❌❌E SHITUR❌❌ 2 900 EUR
❌U SHIT❌ 1 700 EUR
❌U SHIT❌ 1 EUR
Në fillim