///U SHIT///Mercedes Benz E 270 Cdi Avantgard

4 000 EUR

Shitet nga: Denis 11 Maj 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 270
Shitet Mercedes Benz E 270 Cdi. Shitet per arsye Emigrimi. Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike, mekanike, motorrike. Kambio Automat, lekure e zeze. Sherbimet te kryera vaj motorri, vaj kambio, disqe dhe ferrota, pompe uji, rrip dinamo, kembet e motorrit( te treja ), Egr e re, gomat ne gjendje 80%. Sensor parkimi prapa, dy celesa. Taksat te paguara deri ne 15 Janar 2021. Cmimi 4.000€ i diskutueshem. Ju lutem vetem whatsupp.
Leaflet
Në fillim