Avantgard

6 200 EUR

Shitet nga: Alvi 21 Korr 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 270
Mercedes benz vit prodhimi dhjetor 2003,avantgarde E 270 CDI ,cambio tiptronic ,clima sallon lekure ,sherbime dhe vaj filtra sapo te kryera.gjendje perfekte.kilometra origjinale. Xenon blu,fsireset dhe ndricimi automatik,navi dvd karikator me 6 cd mp3.gomat e para 80%.cmim i diskutueshem
Leaflet
Në fillim