Okazion: Mercedes E270 Look EVO Avangarde !!

4 600 EUR

Shitet nga: Fier 02 Mar 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 270
Shitet Mercedes Benz E270 Look EVO Kambio Automatike
Makina eshte ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera ne Greqi, gjithashtu dhe taksa te paguara.
Shitet per arsye mosperdorimi.

Cmimi eshte shume pak i diskutueshem
Cell: 069 2426192
Cell: 068 2032383
Fier
  Online
0692426192


WhatsApp:
0692426192
Leaflet
Në fillim