Mercedes-Benz E270 CDI

7 000 EUR

Shitet nga: Mecedes 23 Mar 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 31 470 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Smallcar
Modeli
E 270
Mercedes-Benz E270 CDI-- viti 2003 me 167.000 km origjinale automatik sensor parkimi perde anesore elektrike sedilje elektrike komandone timon klima tronik navigator cd player bagazhier hapje mbyllje qendrore disqe goma te reja ne gjendje super motorrike dhe xhenerike me te gjitha sherbimet e bera..
Cmimi---7000 Euro i diskutueshem ose nderrohet
Cel---069 46 10 100
Leaflet
Në fillim