E class 270 full option w211

4 100 EUR

4 800 EUR

Shitet nga: saimir Dje 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 270
Makina esht e dhjetor 2002
Ka kto opsione
Distronic — vendos ti distancen qe deshiron te ndjekesh ndaj makines tjeter dhe frenon vet makina.
Sensor parkimi Para mbraba origjinale
sensor Shiu sensor dritash
Sedilje ngrohje ftohje
Easy entry — hyrja e shoferit vet pozicionohet sedilja dhe timoni kur ndez makinen dhe largohen kur e fik makinen
Baxha
Mirror cabin remote— pasqyra e kabines ka si funksion shtese edhe per rregjistrimin e 3 pulteve te ndryshem garazhdi
Keyless go start stop
Timoni elektrik
Klima bizonale
Navi i madh
Map —europ
Bagazhier 6 💿
Letrat deri janar 2021

W211
4100 euro i padiakutushem
Leaflet
Në fillim