Mercedes-Benz E270

Shitet nga: Poli 10 Nën 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 13 490 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Berat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 270
Mercedes benz i vitit 2001 ,me 220 000 km ne gjendje shume te mire ,kambio manuale shume i pater si brenda dhe jashte.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim