shitet

5 000 EUR

5 600 EUR

Shitet nga: edi 20 Sht 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 260
shitet në gjendje super nga karroceria është shum e pastër makinës jan bër të tëra shërbimet në koh si nga xheneriket e nga motorriket gomat i ka të reja baterin të re imjanti gazit landirenzo me 3 vite garanci makina është bler në austri dhe në shqipri vec un e kam pas
Në fillim