Mercedes E280 benzin+gaz

5 600 EUR

Shitet nga: edi 14 Sht 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 25 180 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 260
shitet në gjendje super nga karroceria është shum e pastër makinës jan bër të tëra shërbimet në koh si nga xheneriket e nga motorriket gomat i ka të reja baterin të re imjanti gazit landirenzo me 3 vite garanci makina është bler në austri dhe në shqipri vec un e kam pas
Leaflet
Në fillim