Shitet Mercedez Benz E250

28 500 EUR

Shitet nga: Arnold 16 Sht 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
E 250
Shitet Benz mercedez E class viti 2014.makina esht ne super gjendje me opsione full
Forca motorrike 250/4matik
Lloji kambios -automatike. Karburanti-nafte me 149.000 kilometra origjinale gati per cdo lloj prove
Look Amg ,sedilje lekure me ngrohje dhe me memorie,Automatic parking ,Inteligent light system ,Tavan xhami panoramik ,buton starti (engine), xhamat me perde (ulen ngrihen me buton ) marshe ke timoni +/-,goma te reja dhe disqe alumini Amg ,
Camera para dhe mbrapa ,camera ke pasqyrat,e shum opsione te tjera. Dyret hapen me gisht ska nevoj per pult Makina esht bler n Gjermani ne Stuttgart dhe eshte ne gjendje perfeke.cmimi pak i diskutushem
Leaflet
Në fillim