S H I T U R .....

10 890 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Auto Class 10 Dhj 10:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Auto Class
S H I T U R ..... 2 990 EUR
S H I T U R .... 3 600 EUR
S H I T U R ..... 4 900 EUR
S H I T U R ..... 5 800 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 250
MERCEDES BENZ E - CLASS
✅MODEL 2010
✅MOTORRI 2.2 NAFTE
✅KAMBIO AUTOMATIKE
✅KM 187.000 VAJ - FILTRA TE NDERRUARA
✅OPSIONET : SENSOR PARKINGU - PILOT AUTOMATIK - SEDILJE ELEKTRIKE ME NGROHJE - SALLON LEKURE - PASQYRA ELEKTRIKE ME PALOSJE - OPSIONE NE TIMON - CD - KLIMA - ESP - DRITA XENON ETJ...
✅MAKINA ESHTE BLERE GJERMANI NE SALLON , NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE. ME GOMA 100% TE REJA.
✅DOKUMENTA TE PAGUARA
✅CMIMI 10.890 EURO
✅INFO : 0692765740
Auto Class
AUTO CLASS ESHTE KOMPANI SHITJE MAKINASH , E NDERTUAR NE VITIN 2000. NE JU OFROJME SHRBIM , CILESI DHE CMIMET ME TE MIRA NE TREG.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga Karl Gega, afer bulevardit te ri Tregoje në hartë
0692765740
Auto Class
0692765740


WhatsApp:
0692765740
Leaflet
Auto Class
S H I T U R ..... 3 990 EUR
S H I T U R ..... 10 700 EUR
S H I T U R ..... 4 590 EUR
S H I T U R ..... 5 800 EUR
Në fillim