Mercedes-Benz

2 700 EUR

Shitet nga: Iris Vija 04 Pri 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
E 250
Shitet E class 250 turbo diesel,shum i mirmbajtur me sherbime motorrike dhe xhenetike,cmimi 2700€ i dikutueshem.0683997558
Iris Vija
Leaflet
Në fillim