Mercedes E250

2 200 EUR

2 700 EUR

Shitet nga: hamit 12 Nën 09:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 250
-Automjeti ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike
Extra Pasqyra me palosje,sensore parkimi.
2 celsa, ngjyra blu e erret,250 turbo.
Letrat sapo te bera, 264000 km , gomat e para te reja.
Per me shume info kontaktoni ne nr 0694418283
I diskutushem
Leaflet
Në fillim