Mercedes Benz E 250 CDI Avantgarde-10

14 500 EUR

Shitet nga: Mercedes 27 Pri 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 250
Shes E 250 CDI i blere ne Gjermani ne 2016. Makina perdorur per familjen dhe ne menyre perfekte e mbajtur gjithmon garazh. E perdorur vetem nga nje dore disponon faturen e blerjes me 0 km dhe faturat e sherbimeve. Makines i jane ber nderrim vaj filtra para 1 muaji. Xhama te zinj origjinal.
Bleres serioz. Cmimi pak i diskutueshem.
Mercedes
0693563802
Leaflet
Në fillim