Benz E Class

4 900 EUR

Shitet nga: Jurgen Zerellari 03 Nën 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 22 030 LEK / muaj

Leaflet
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Smallcar
Modeli
E 240
📞OKAZION📞Shitet Benz E Class,Makina eshte ne super gjendje xhenerike si dhe elektronike,sendile lekure,sensore para mbrapa,viti 2003,ngjyra zeze,pilot automatik,nav i madh,disk bagazhier,aux
Gaz+benzine super impjant,1 ,2 celsa.
Cmimi:4900€ (diskutushem)
Jurgen Zerellari
0686541099
Leaflet
Në fillim