okaziooon shitet Benz

9 900 EUR

11 500 EUR

Shitet nga: Servis Sot 08:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 230
Benz e 230 w211 ne gjendje perfekte si jasht brenda dhe motorrike xhama te zinj origjinal baxha discofrena ferrota goma te reja dhe vaj i saponderruar me pak fjal perfekt ju lutem telefonata serioze.tel 0697670508 ose WhatsApp
Në fillim