Mercedes E230 benzin+gaz

2 100 EUR

Shitet nga: isa 27 Gush 02:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 230
katerfenersh i 95-es me luk 2001. 230 me imp gazi. ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike. ka nevoje per 2 sherbime te vogla nga mosperdorimi. esht ekonomik. letra deri ne janar 2019. makin pune.
Leaflet
Në fillim