Mercedes e class/katerfenersh

2 100 EUR

Shitet nga: Albi 06 Dhj 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 230
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike. e gatshme per cdo lloj prove. Me taksa te paguara per nji vit . E pershtatshme per impjant gazi.
Leaflet
Në fillim