Mercedes E 230

2 499 EUR

Shitet nga: Albi 02 Dhj 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
E 230
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike. e gatshme per cdo lloj prove.
Me taksa te paguara per nji vit .
E pershtatshme per impjant gazi.
Leaflet
Në fillim