Mercedes E 230 Evo Benzin + Gaz V6 nga Zvicra🇨🇭

7 900 EUR

Shitet nga: Shkelqim 17 Shk 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 230
Makina ka vetem 148.000 km , Ardhur nga Zvicra ( Zyrih ) dhe ka pasur vetem 1 Pronar , 07.2008 , Impianti gazit i sapo esht vene me 5 vite garanci (Romano) 100 L .
Makine shum ekonomike .
Eshte me liber sherbimesh ne servisin Mercedes - Benz Zvicer , Librer kuolidimesh , makina posedon :
2 Celsa inoxi , 7 Marshe
Sedilje me fryrje , Sedilje me nxehje , Sensor Parkimi Para dhe Prapa , Frigorifer , Navi , Drita Xenon , Fari Xenon , Tapiceri akull shum e paster ngjyre bezhe . Disqe te zeza dhe metalizato . Goma verore dhe bashk me keto dhe goma dimerore 80% + disqe 16 origjinal ekstra ngjyre gri origjinale te Evos !
Navigator me 7 cd te updatuar per Europe . Vaj Filtra Ferrota te nderruara ne kohe dhe baze kilometrash te cilat jan shenuar ne librin e sherbimeve . Per kilometrat e makines mbaj pergjegjsi dhe mund te kontrollohet ku te deshironi ju . ( JO NDERRIME )
Cmim i Dikskutueshem
Leaflet
Në fillim