Mercedes E 230 benzin

8 500 EUR

Shitet nga: Benc 12 Qer 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 230
Shitet dhe nderrohet makina,eshte ne gjendje te shkelqyer,me motorr 230 benzine origjinal,viti 1972,makina eshte e riparuar totalisht,nderrohet me makin tjeter,
Leaflet
Në fillim