Mercedes Benz benzin-gaz Automat

3 100 EUR

Shitet nga: E-class 23 Tet 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 230
Shitet e230 benzin-gaz (Lovato),dokumentat e paguara per nje vit deri ne Korrik 2018

- Motorr 2.3. (4 pistona)
- Kondicioner,
- kambio automat,
- pilot automatik,
- 4 xhamat elektrik,
- pasqyra elektrike me ngrohje,
- 4 airbag,
- mbyllje qendrore,
- serdilje me ngrohje,
- abs,
- 4 goma te reja,

Shume I paster brenda dhe jashte, . Mjetit sapo i eshte nderruar kataliti (i ri nga Anglia) dhe radiatori i ri, pompa e ujit, bobinat dhe pompacia e benzines, te gjitha te reja, ferrotat, vaj dhe filtrat. Fenere xenon dhe Fenere mjegulle. Mjeti eshte ne gjendje super, cdo gje funksionale dhe I gatshem per cdo prove.
Ju faleminderit.
E-class
0665700344
Leaflet
Në fillim