Shitet mercedes E 220

250 000 LEK

Shitet nga: Ilir 01 Pri 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 220
Shitet katerfeneresh viti 96 ne gjendje te mire gjenerike dhe motorrike. Motorr 220.te gjitha sherbimet e bera gati per cdo kontroll . Kualidimi i mbaron dhjetor 2018 , siguracioni janar 2019 . Cmimi i diskutueshem .
Leaflet
Në fillim