Mercedez EVO

10 900 EUR

Shitet nga: Agim 28 Mar 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Smallcar
Modeli
E 220
Mercedez benz. E Class 220 Evo.viti 2007.Ngjyra e zeze.Tapiceri lekure bezhe.Kamio automat.Sensor parkimi.Klima tronik.Goma te reja.Ne gjendje perfekte si ne motorr po ashtu dhe ne pamje jashte dhe brenda.E sapo ardhur nga gjermania.Me dogane.
CMIMI 10900 €
Leaflet
Në fillim